Specificaties
Belangrijkste specificaties
Artikelnummer 01536-001
EAN 7331021064683
MSRP (verkoop advies prijs) € 9.999,00
Afmetingen (cm) ø28.9 x 23
Voeding Input: 100–240 V AC, max 835 V A Output: 8x 24 V DC, 8x 30 W
Garantie 3 years
Alle specificaties van de Axis Ex Connection Rail 8-port PoE PS24

Netwerk

Beveiliging -
Ondersteunde protocollen (comptabiliteit) -
Doorvoersnelheid (Mbps) 100
Switch capaciteit -
MAC tabel -
Jumbo frames -

Algemeen

Behuizing Copper-free, seawater-resistant aluminum alloy Coated in RAL7032
Omgeving Buiten
Afmetingen (cm) ø28.9 x 23
Gewicht (kg) 25.0000
Voeding Input: 100–240 V AC, max 835 V A Output: 8x 24 V DC, 8x 30 W
PoE klasse PoE+ class 4 (IEEE 802.3at)
Pin toewijzing -
Aansluitingen 8x RJ45 10BASE-T/100BASE-TX, IEEE 802.3at, max 30W per port 2x 1000BASE-TX 1x 1000BASE-SX (multimode 850 nm, LC) Terminal connector for power 8x M20x1.5 cable entries 10x M25x1.5 cable entries
Overvoltage bescherming -
Gebruikscondities (°C) -60° to 50°
Gebruikscondities luchtvochtigheid 10–100% RH (condensing)
Goedkeuringen IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60079-0, IEC/EN 60079-1, IEC/EN 60079-28, IEC/EN 60079-31
Compatibele video management software Axis Camera Companion, Axis Camera Station, Milestone, Synology Surveillance Station, Axis Camera Management
Bijgevoegde accessoires 2x cable gland M25x1.5 (pressure barrier) (FOC) for 11.1–20.0 mm (7/16–13/16 in) cable diameter
Garantie 3 years
Productvragen
Accessoires

Axis Ex Connection Rail 8-port PoE PS24

Stel een vraag over de Axis Ex Connection Rail 8-port PoE PS24

(excl. BTW) € 9.999,00 (incl. 21% BTW) € 9.999,00
Bezorging

Franco huis

U betaalt geen verzendkosten

Beschrijving

Explosion-protected PoE switch and power supply for use with up to 8 ExCam cameras, certified for use in hazardous areas according to ATEX and IECEx, in an Ex d copper free and sea water resistant aluminum enclosure. Model name: T04.5-D-8PoE+-1000Base-SX (multimode 850nm, LC). Ex II 2G Ex d IIC [op pr] T5 Gb, Ex II 2D Ex t IIIC T95°C Db IP66, operating temperature -60°C to +50°C. Input voltage 100 VAC – 240VAC, output power 8x 24VDC@30W, network uplink 2x 1000BaseFX, 1x 1000Base-SX, network output 8x PoE+ (10/100BaseT(X), IEEE802.3at, max 30W/port). 2x cable glands M25x1.5 included.