Specificaties
Belangrijkste specificaties
Artikelnummer 5801-801
EAN 7331021055704
MSRP (verkoop advies prijs) € 99,00
Garantie 3 years
Alle specificaties van de Axis T8611 SFP Module LC.LX

Netwerk

Switch capaciteit 1.25 Gbps
Type transceiver Single-mode
Afstand (km) 10

Algemeen

Eigenschappen Hot pluggability Wavelength 1310 nm 1.0625 Gbps fibre channel FC-PI 100–SM–LC-L compliant
Ondersteunde protocollen (comptabiliteit) Gigabit ethernet SFP multi-source agreement Compatible with all Axis products with SFP slots
Aansluitingen LC duplex receptacle
Gewicht (kg) 0.0000
Gebruikscondities (°C) -40° to 85°
Gebruikscondities luchtvochtigheid 10–90% RH (non-condensing)
Goedkeuringen EN 55022 Class B, EN 6100-3-2, EN 61000-3-3, EN 55024, FCC Part 15 Subpart B Class B, IEC/EN/UL 60950-1, EN 60825-1 Class 1, FDA 21 CFR 1040, RoHS, REACH, WEEE
Garantie 3 years
Downloads
Productvragen

Axis T8611 SFP Module LC.LX

Stel een vraag over de Axis T8611 SFP Module LC.LX

(excl. BTW) € 94,00 (incl. 21% BTW) € 94,00
Bezorging

Franco huis

U betaalt geen verzendkosten

Beschrijving

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module. Single mode 1310nm, 10km. Industrial grade.